قوانین و شرایط استفاده

فیلی کیدز با تاکید بر احترامی که برای حریم شخصی کاربران قائل است، برای خرید، ثبت نظر یا استفاده از برخی امکانات وب سایت اطلاعاتی را از کاربران درخواست می کند تا بتواند خدماتی امن و مطمئن را به کاربران ارائه دهد. برای پردازش و ارسال سفارش، اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن یا ایمیل مورد نیاز است و از آنجائیکه کلیه فعالیت های فیلی کیدز قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک صورت می گیرد، طی فرایند خرید، وارد کردن اطلاعاتی مانند نام و نام خانوادگی برای اشخاص حقیقی لازم است. همچنین شماره تماس یا ایمیلی که مشتری در پروفایل خود ثبت می کند، تنها آدرس ایمیل و تلفن های رسمی و مورد تائید مشتری است و تمام مکاتبات و پاسخ های فیلی کیدز از طریق آنها صورت می گیرد.

بنابراین درج آدرس، شماره تماس یا ایمیل به منزله مورد تائید بودن صحت آنها است و  در صورتیکه این موارد به صورت صحیح یا کامل درج نشده باشد، فیلی کیدز جهت اطمینان ار صحت و قطعیت ثبت سفارش می تواند از مشتری اطلاعات تکمیلی و بیشتری درخواست کند.

مشتریان می توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و فیلی کیدز تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده خواهد کرد.

همچنین فیلی کیدز ممکن است برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی محتوای وب سایت و تحقیقات بازاریابی از برخی اطلاعات استفاده کند و برای اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس های ویژه یا پروموشن ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتیکه کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک ها نداشته باشند، می توانند عضویت دریافت خبرنامه فیلی کیدز را در حساب کاربری خود لغو کنند.

فیلی کیدز ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، فیلی کیدز می تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده نماید.

حفظ و نگهداری رمز ورود به عهده کاربران است و برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. فیلی کیدز هویت شخصی کاربران را محرمانه میداند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی کند، مگر اینکه با حکم قانونی مجبور باشد در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد.

فیلی کیدز همانند سایز وب سایت ها از جمع آوری IP و کوکی ها استفاده می کند، اما پروتکل، سرور و لایه های امنیتی فیلی کیدز و روش های مناسب مدیریت داده ها اطلاعات کاربران را محافظت و از دسترسی های غیرقانونی جلوگیری می کند.

قوانین فروشگاه اینترنتی فیلی کیدز

فروشگاه اینترنتی فیلی کیدز همواره تلاش می کند تا محصولاتی با کیفیت، همراه با سهولت و امنیت در خرید اینترنتی را برای رضایت خاطر و آسودگی مشتریان عزیز فراهم آورد. در این راستا، مجموعه فیلی کیدز از مشتریان عزیز تقاضا می نماید حتما قبل از اقدام به خرید، قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی یاس کیدز را مطالعه نمایند.

روش های ارتباطی فیلی کیدز و مشتریان

سایت اینترنتی فروشگاه هفت روز هفته و 24 ساعته فعال می باشد. مجموعه اینترنتی فیلی کیدز متعهد است پیام ها و سفارش های کامل شده را به ترتیب اولویت دریافت، رسیدگی و پاسخگویی نماید. مجموعه فیلی کیدز از طریق شبکه های اجتماعی اینستاگرام و واتساپ و همچنین تماس تلفنی و پیامک با مشتریان خود در ارتباط است. در ضمن مشتریان محترمی که امکان مراجعه حضوری به فروشگاه فیلی کیدز دارند، می توانند به آدرس تبریز، فلکه پرواز، روبروی داروخانه دکتر فرشباف تشریف بیاورند.

عضویت در وب سایت فیلی کیدز

لازمه ارائه خدمات و ثبت سفارش در مجموعه فروشگاهی فیلی کیدز، ثبت نام و درج اطلاعات کامل و صحیح در وب سایت فیلی کیدز می باشد. لذا لازم است همراهان گرامی در زمان ورود اطلاعات مندرج در فرم ثبت نام دقت کافی را داشته باشند. هرگونه تماس، ارسال سفارش ها و مواردی از این دست با استفاده از این اطلاعات انجام  می شود و کیفیت ارائه خدمات ما اغلب به آن اطلاعات بستگی دارد.

پرداخت وجه و تکمیل سفارش

فیلی کیدز در قبال بانک های عاملی که به عنوان درگاه پرداخت اینترنتی خدمات رسانی می کنند و سایر روش های پرداخت، مسئولیتی برعهده نداشته و تنها واریز یا عدم واریز مبلغ را می تواند تائید نماید. تنها مرجع پاسخگوی مورد اطمینان در این زمینه، بانک عامل و شرکت های تابعه آنها می باشند. در این موارد قطعا هر کمکی که از سوی مجموعه فیلی کیدز برای مساعدت به مشتری وجود داشته باشد که از عهده فیلی کیدز خارج نباشد، ارائه می شود.

کد تخفیف

کدهای تخفیف به صورت مناسبتی در برخی اعیاد و مناسبت ها از طریق سایت یا دیگر روش های ارتباطی، بصورت عمومی یا خصوصی در اختیار مشتریان فیلی کیدز قرار می گیرد. بعضی کدهای تخفیف دارای حداقل میزان خرید و یا شرایط خاص هستند که در صورت نیاز به اطلاع مشتریان خواهد رسید.

نحوه بهره برداری از کد تخفیف، بسته به شرایط آن کد متفاوت بوده و مدت زمان اعتبار آن محدود می باشد و پس از سپری شدن بازه مشخص شده منقضی خواهند شد. مشتریان عزیزی که با لحاظ نمودن شرایط آن کد تخفیف، خرید می نمایند، مشمول بهره مندی از تخفیف مربوطه می شوند.

 

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید